cz

Závěsné svítidlo Cyprae

Zářící zámotek, který upoutá pozornost.

3300

Dostupnost na objednávku do 3 týdnů. Uvedená cena platí při standardní délce a barvě kabelu. Poštovné a balné je kalkulováno individuálně.

Svítidlo Cyprae je tvarově unikátní zářící zámotek.

Bílé stínidlo z čisté přírodní celulózy (papírové hmoty) ukrývá žárovku a propouští jemné difuzní světlo. Hodí se jako základní osvětlení místnosti nebo jako originální solitér. Nad jídelní stůl doporučuji spíše Mond, ze stejného materiálu.

Každý kus je ručně vyráběný originál s unikátní strukturou.

Svítidlo je dodáváno včetně textilem opleteného kabelu v bílé barvě a objímky na běžnou žárovku. Povrch je chráněn bezbarvým matným lakem.

Na přání je možná i jiná délka a barva kabelu.

Rozměry:
  • délka: tři velikosti - 75 / 95 / 120 cm
  • šířka: 25 / 35 / 45 cm
  • výška: 30 / 45 / 55 cm
  • délka kabelu: 1,8 m
Světelný zdroj:
  • patice E27, max. 22 W
  • není součástí dodávky

další produkty

příběh

Značka Akjalab vznikla z touhy podílet se vlastnoručně na vzniku produktů. Při mé práci architekta je důležitý materiál, ale obvykle ho navrhuji a popisuji jen prostřednictvím počítače a trvá roky, než se zhmotní do podoby domu. Chyběla mi možnost materiály přímo formovat, experimentovat s nimi, hrát si a vidět hned výsledek.

Ve všech výrobcích se spojuje čistá jednoduchá estetika, která dává vyniknout kráse použitých přírodních materiálů. Svítidla se hodí do současných interiérů a mají v sobě jemnost a poetiku, kterou dokáží obohatit každý prostor.

kontakt

obchodní údaje