cz

Závěsné svítidlo Sonne

Zapadající slunce nad Vaším stolem.

3100

Dostupnost na objednávku do 3 týdnů. Uvedená cena platí při standardní délce a barvě kabelu. Poštovné a balné je kalkulováno individuálně.

Svítidlo Sonne je jak zapadající slunce. Hřejivé rozptýlené světlo procházející přes stínidlo z čistých dřevěných hoblin vytvoří ve vašem bytě příjemnou, útulnou atmosféru.

Stínidlo o šířce 65 cm  je směrem dolů otevřené a poskytuje tak dostatek světla nad jídelním stolem i jako hlavní centrální osvětlení místnosti.

Každý kus je ručně vyráběný originál s unikátní strukturou.

Svítidlo je dodáváno včetně textilem opleteného kabelu v bílé barvě a porcelánové objímky na běžnou žárovku.

Na přání je možná i jiná délka a barva kabelu.

Rozměry:
  • délka: 65 cm
  • šířka: 40 cm
  • výška: 30 cm
  • délka kabelu: 1,8 m
Světelný zdroj:
  • patice E27, max. 22 W
  • není součástí dodávky

další produkty

příběh

Značka Akjalab vznikla z touhy podílet se vlastnoručně na vzniku produktů. Při mé práci architekta je důležitý materiál, ale obvykle ho navrhuji a popisuji jen prostřednictvím počítače a trvá roky, než se zhmotní do podoby domu. Chyběla mi možnost materiály přímo formovat, experimentovat s nimi, hrát si a vidět hned výsledek.

Ve všech výrobcích se spojuje čistá jednoduchá estetika, která dává vyniknout kráse použitých přírodních materiálů. Svítidla se hodí do současných interiérů a mají v sobě jemnost a poetiku, kterou dokáží obohatit každý prostor.

kontakt

obchodní údaje